Marketing

Nabízíme správu online marketingu – PPC inzerce, správa zbožových srovnávačů, afilliate marketing, SEO, inzerce na sociálních sítích, email marketing, firemní profily…

 

PPC inzerce

PPC reklama neboli Pay Per Click = Platba Za Kliknutí dnes patří mezi nejúčinnější marketingové nástroje, které Vám přivedou návštěvníky.

Cílení reklamy může probíhat nejen skrze klíčová slova, ale také skrze tematické a zájmové okruhy, regiony a lokality.

Se správnou strategií se vám investice do PPC kampaní mnohonásobně vrátí. Našim cílem je přivést Vám co nejvíce zákazníků za co nejnižší náklady.

 

Správa zbožových srovnávačů

Správu zbožových srovnávačů Heureka i Zboží máme v malíku. Spravujeme i SK, HU i PL.

Pro efektivní správu využíváme nejmodernější nástroj na úpravu XML (pro pároávní) a pracujeme s automatickým biddingem. Princip Vám rádi vysvětlíme. Naším cílem je dodržení stavovených klíčových ukazatelů.

 

Správa sociálních sítí

Oslovte s námi relevantní publikum na sociálních sítích, kde to žije! Spravujeme inzerci na Facebooku, Instagramu, Twitteru i LinkedIN.

 

SEO

SEO – neboli optimalizace pro vyhledávače je velmi důležitá. Získáte díky ní zákazníky zdarma. Připravíme pro Vás analýzu klíčových slov, díky které zjistíme, jaká klíčová slova je třeba implementovat do textů na Váš web.