Domů

Vedení účetnictví a daňové evidence

Účetní a poradenská společnost BROVIT spol. s r.o. pro Vás zajistí kompletní vedení Vašeho účetnictví nebo daňové evidence. Kontrolu účetních dokladů a řádné zaúčtování dle platné legislativy.

Více

Kompletní zpracování mezd

Rekapitulace mezd, výplatní pásky, měsíční přehledy pro ZP a OSSZ, přihlášení/odhlášení zaměstnanců na ZP a OSSZ, evidenční a mzdové listy, roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků.

Více

Online marketing

PPC, zbožové srovnávače, SEO, sociální sítě, email marketing…

Více

O nás


V našem týmu máme účetní s více než 15ti letou praxí a spoustou zkušeností. Nikdy jsme neměli problémy s kontrolami finančních úřadů, sociální správy, zdravotních pojišťoven ani inspektorátu práce.

Máme vstřícný přístup a výborné vztahy s našimi klienty. Dovedeme poradit a vysvětlit daňové a účetní zákony “lidskou řečí”. Můžete nám kdykoli zavolat nebo napsat e-mail, vždy vám ochotně poradíme a pomůžeme.

Každý klient je jedinečný, a tak k tomu i přistupujeme.

Cenu za naše služby vám spočítáme na míru dle rozsahu a náročnosti požadovaných služeb. Samozřejmostí je individuální přístup ke klientovi, profesní pojištění až do výše 5 mil., odbornost, spolehlivost a mlčenlivost.

Certifikát


    Se službami společnosti BROVIT s.r.o. jsme velice spokojeni. BROVIT s.r.o. nám zajišťuje celou agendu účetnictví a tak nemusíme vůbec na nic myslet. Doporučujeme.

Conviu s.r.o.

Firma BROVIT s.r.o. nám zajišťuje vedení účetnictví, včetně mzdové agendy. Velmi oceňuji pečlivý přístup a znalosti oboru zástupců této společnosti.  Těší nás také pravidelné informování o legislativních změnách a novinkách.

RS-AUTA s.r.o.

NOVINKY

Přečtěte si o nejnovějších změnách v účetnictví…


Změna zákona o DPH

Změna zákona o DPH

Od 1. září 2020 nabyla platnost Zákon č. 343/2020 Sb., kterým dochází k novele zákona o DPH, s výjimkou ustanovení týkajících zvláštního režimu pro cestovní službu, které nabývají účinnosti až od 1. ledna 2022. Zákon…
Novela zákoníku práce

Novela zákoníku práce

Změny zákoníku práce jsou poměrně rozsáhlé. Část z nich již účinnosti nabyla, jiné čekají na leden 2021. Přehled změn účinných od 30. července 2020 Změna ustanovení § 51a zákoníku práce v souvislosti s přechodem práv a povinností z pracovněprávních…
Daňové přiznání

Daňové přiznání

Rok se s rokem sešel a Vy zase řešíte „DANĚ“? Zpracujeme Vaše daňového přiznání, jak fyzických, tak i právnických osob, včetně zpracování všech zákonných příloh a přehledů pro zdravotní pojišťovny a ČSSZ. Měli jste v minulém roce…