Domů

Vedení účetnictví a daňové evidence

Účetní a poradenská společnost BROVIT spol. s r.o. pro Vás zajistí kompletní vedení Vašeho účetnictví nebo daňové evidence. Kontrolu účetních dokladů a řádné zaúčtování dle platné legislativy.

Více

Kompletní zpracování mezd

Rekapitulace mezd, výplatní pásky, měsíční přehledy pro ZP a OSSZ, přihlášení/odhlášení zaměstnanců na ZP a OSSZ, evidenční a mzdové listy, roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků.

Více

Správa a provoz e-shopů

Nabízíme zřízení, zprovoznění a správu e-shopu pro váš obchod.

Více

O nás


V našem týmu máme účetní s více než 15ti letou praxí a spoustou zkušeností. Nikdy jsme neměli problémy s kontrolami finančních úřadů, sociální správy, zdravotních pojišťoven ani inspektorátu práce.

Máme vstřícný přístup a výborné vztahy s našimi klienty. Dovedeme poradit a vysvětlit daňové a účetní zákony “lidskou řečí”. Můžete nám kdykoli zavolat nebo napsat e-mail, vždy vám ochotně poradíme a pomůžeme.

Každý klient je jedinečný, a tak k tomu i přistupujeme.

Cenu za naše služby vám spočítáme na míru dle rozsahu a náročnosti požadovaných služeb. Samozřejmostí je individuální přístup ke klientovi, profesní pojištění až do výše 5 mil., odbornost, spolehlivost a mlčenlivost.

Certifikát


Se službami společnosti BROVIT s.r.o. jsme velice spokojeni. BROVIT s.r.o. nám zajišťuje celou agendu účetnictví a tak nemusíme vůbec na nic myslet. Doporučujeme.

Conviu s.r.o.

Firma BROVIT s.r.o. nám zajišťuje vedení účetnictví, včetně mzdové agendy. Velmi oceňuji pečlivý přístup a znalosti oboru zástupců této společnosti.  Těší nás také pravidelné informování o legislativních změnách a novinkách.

RS-AUTA s.r.o.

NOVINKY

Přečtěte si o nejnovějších změnách v účetnictví…


Snížení sazby DPH

Snížení sazby DPH

Spolu se spuštěním poslední vlny EET přeřazuje novela také do 10% sazby DPH tato plnění: dodání e-knih a audioknih (bude tedy sjednocena sazba s knihami tištěnými),domácí péče o děti, staré, nemocné a zdravotně postižené občany,stravovací služby…
Třetí a čtvrtá vlna EET

Třetí a čtvrtá vlna EET

Koho se týká? Do 3. a 4. vlny EET se zapojí všichni podnikatelé a živnostníci, kterých se netýkaly první dvě vlny. Tzn. týká se výrobců, dopravců, zemědělců, svobodných povolání jako jsou lékaři či advokáti nebo…
Online finanční úřad

Online finanční úřad

Ve čtvrtém čtvrtletí roku 2020 má být spuštěn „Online finanční úřad“. Novelu daňového řádu, která dlouho připravovanou změnu umožní, schválila vláda 26. 8. 2019. Online finanční úřad umožní i běžným lidem vyřídit daňové povinnosti jednoduše…